Hakkımızda

Plugs

Televizyon Keyfiniz Yarıda Kalmasın !

Uydu Alıcı, Çanak Anten, Merkezi Uydu Kurulumu, Uydu Tamiri, Anten Servisi, Uyducu gibi teknik destek ihtiyaçlarınız için Antalya Uydu Servisi olarak profesyonel çözümler üretiyoruz. Belirtilen Tüm çözümlere En Kısa Sürede Ulaşabilirsiniz. Alanında Uzman ve Profesyonel Teknik Servis Ekibimizin Sunduğu Kaliteli Hizmetlerimizden Siz de Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçiniz.

Karakaya Elektronik ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri, uydu sistemleri ve Televizyon Arıza servisi hizmeti sunan Antalya’nın lider elektronik güvenlik firmasıdır.

 

Güvenlik ve kontrol sistemleri, uydu sistemleri ve Televizyon Arıza servisi hizmeti konusunda faaliyet gösteren Karakaya Elektronik, kurulduğu günden bu yana Antalya’da ve dışında birçok önemli projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğu “Güvenli Mekanlar” yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

 

Konusunda deneyimli Karakaya Elektronik ekibi, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır.

 

Güvenlik sistemleri, uydu sistemleri ve Televizyon Arıza servisi hizmeti konusunda eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan Karakaya Elektronik Teknik Destek Ekibi, 24 saat kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır.

Başarılarımız

Sorularınız varsa?

Çözüm Ortaklarımız

Teklif İste

...

Bize Ulaşın

Adres :

Teomanpaşa Mahallesi 2245 Sokak No: 16 Kepez ANTALYA

Email :

info@karakayaelektronik.com

İletişim :

0 546 419 69 59